Nový model oblíbené kategorie RCH.

Koncepčně vychází z modelu Shark F3K. Rozpětí 1500 mm. Křídlo má dvojité vzepětí, směrové kormidlo zvětšenou pohyblivou plochu. Trup má výztuhu v   místě instalace háčku.

Konečně jsem si vyšetřil čas a dokončil jsem novou formu pro trup SHARKa elektro verze.  Však jsem jí plánoval skoro 2 roky. Nyní se do modelu pohodlně vejde 3 článek 1800mAh a jde vyjímat.

Model jsem krátce po dokončení zalétal a musím říct, že letové vlastnosti nezklamali. Výborná obratnost byla vcelku předpokládaná, ale mile překvapilo malé opadání při bezmotorovém letu. Model se pomocí zvětšeného rozpětí na 1,6 m se zvýšenou hmotností vypořádal velice dobře. Na fotografii původní trup pro F3K dole.

20180110_141517 (1)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O mě: Jsem dlouholetý modelář. Maketář a poslední roky se můj zájem přesunul směrem k výrobě z kompozitních materiálu.  Výsledkem toho je model F3K SHARK.  Při  jeho výrobě jsem zužitkoval letité zkušenosti a postupným zdokonalováním model dospěl do současné produkce. Model  má  na exponovaných místech výztuhy, které mu zajišťují velice dobrou pevnost a odolnost.   Model je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušenější uživatele. samozřejmostí je možnost individuálních úprav a možnost objednání náhradních dílů.   S zákazníky rád jednám jako modelář s modelářem  a vždy se snažím, aby za své peníze dostali maximum…